سه‌شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ | Jan 19, 2021
شیخ جمال الدین شبیب

حوزه/ عضو مجلس مرکزی تجمع علماء مسلمان لبنان گفت: با توجه به مشکلات که امت اسلام امروزه با آن دست و پنجه نرم می کند ما مسلمانان دست در دست هم در مقابل توطئه های خبیثانه دشمن ایستادگی کرده ایم که بخش اعظم این مقاومت را مدیون رهنمود های امام خمینی (ره) هستیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه»، شیخ جمال الدین شبیب، عضو مجلس مرکزی تجمع علماء مسلمان لبنان در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین عباس کعبی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم،  ضمن ابلاغ سلام شیخ حسان عبدالله رئیس هیئت مدیره و شیخ احمد الزین رئیس تجمع علمای مسلمین لبنان، بر لزوم اتحاد میان مسلمانان تاکید کرد و افزود: خوشبختانه با توجه به این همه مشکلات که امت اسلام امروزه با آن دست و پنجه نرم می کند ما مسلمانان دست در دست هم در مقابل توطئه های خبیثانه دشمن ایستادگی کرده ایم که بخش اعظم این مقاومت را مدیون رهنمود های امام خمینی (ره) هستیم.

وی ضمن اشاره به بخشی از فعالیت های تجمع علماء مسلمان در راستای تحکیم وحدت اسلام خاطر نشان ساخت: برگزاری دیدارهای این چنینی می تواند اتحاد اسلامی را پررنگ تر کند .

در ادامه شیخ حمد محمد عضو مجلس مرکزی تجمع علماء مسلمان نیز با بیان سخنانی تاکید کرد: تجمع علماء لبنان نیز بر همین نکات متفق القول است  و بر رهبری  آیت الله خامنه ای تاکید دارد.

وی گفت: نقش مقاومت و سید حسن نصرالله را نمی توان نادیده گرفت اما بالا تر از این نقش، اگر شیعه و سنی گرداگرد یک میز جمع شوند و به وحدت کلمه برسند جامعه اسلامی را مسرور می کنند؛ چرا که بساط تفرقه را برچیده و هیچ دست زوری نمی تواند میان آن ها را برهم بزند.

در پایان حجت الاسلام والمسلمین کعبی نیز ابراز امیدواری کرد که جامعه اسلامی با نهادینه سازی تفکر وحدت مآبانه، بتواند پوزه کفار و دشمنان واقعی اسلام را به خاک بمالد و زمینه ظهور را فراهم سازد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8