دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ | Nov 30, 2020
آیت الله اعرافی
آیت الله علیرضا اعرافی

حوزه/ علیرضا اعرافی ذیل پویش «اگر من جای مدیر حوزه‌های علمیه بودم...» نوشت: سلام علیکم دست یکایک عزیزانی را که در خلق این حماسه سهیم بودند، می‌بوسم و دست نیاز به‌سوی همه شما عزیزان برای پیشبرد ایده‌هایی که گفتید و آرمان‌های بزرگی که طرح کردید، می‌فشارم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه، آیت الله علیرضا اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه در دیدار دست‌اندرکاران پویش «اگر من جای مدیر حوزه‌های علمیه بودم...»، از تلاش‌های خبرگزاری حوزه و همراهی رسانه‌ها در اجرای این پویش و به‌خصوص مشارکت فوق‌العاده طلاب، روحانیون و حتی عموم مردم در ارائه نکات، نقدها و پیشنهادات متنوع برای اداره حوزه‌های علمیه تقدیر کرد و خودش نیز در این پویش کامنت گذاشت.

آیت الله اعرافی نوشت: به نام خدا سلام علیکم دست یکایک عزیزانی را که در خلق این حماسه سهیم بودند، می‌بوسم و دست نیاز به‌سوی همه شما عزیزان برای پیشبرد ایده‌هایی که گفتید و آرمان‌های بزرگی که طرح کردید، می‌فشارم. از همه کسانی که راهنمای ما بوده‌اند و در این راه نیز راهنمای ما خواهند بود، تشکر می‌کنم و از اشکالاتی که احیاناً در کار ما بوده است و خواهد بود، عذرخواهی می‌کنم. ما را از نقد، نظر و استمرار این ارتباط محروم نفرمایید. و آخر دعوانا أَنِ الْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعالَمِین وصلی الله علی محمد و آله الطاهرین

به زودی گزارش دیدار دست اندکاران این پویش با مدیر حوزه‌های علمیه و فیلم تفصیلی از اظهارات آیت الله اعرافی در واکنش به دیدگاه‌ها و نقدهای شما مخاطبان و همراهان عزیز منتشر می‌شود.

#صدای_شما_شنیده_میشود

 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8