دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹ | Sep 28, 2020
علی مرادی

حوزه/امام جمعه شهرستان بیجار گفت: برجام برای ملت ایران نه تنها دستاوردی نداشت، بلکه زمینه ساز تحریم های بیشتر شده است.

حجت الاسلام علی مرادی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در استان کردستان، با اشاره به فرا رسیدن دهه ولایت، عنوان کرد: دهه ولایت، در مذهب شیعه دهه ای بسیار مهم و سرنوشت ساز است، لذا باید جشن های این دهه به بهترین نحو ممکن برگزار شوند.

امام جمعه شهرستان بیجار با اشاره به اینکه ائمه(ع) از داشته های معنوی و باارزش مذهب شیعه می باشند، گفت: بی شک وجود ائمه اطهار علیهم السلام بعد ار رحلت رسول اکرم (ص) باعث شد که اسلام ناب محمدی سینه به سینه منتقل شود و از تحریف دشمنان و بدخواهان در امان باشد.

این استاد حوزه با تاکید بر اینکه امامان در بحث علمی و معرفتی جایگاه خاص در دین اسلام دارند، افزود: اگر مطالعه ای جامع در زندگی و سیره ائمه اطهار علیهم السلام داشته باشیم، متوجه علم، درایت، مردم داری، دیانت و... این عزیزان و بزرگان دین  خدا خواهیم شد، لذا حرکت در مسیر ائمه اطهار(ع) ما را در برابر ناملایمات روزگار بیمه خواهد کرد.

حجت الاسلام مرادی در بخش دیگری از سخنان خود با انتقاد از وضع معیشتی مردم، بیان  داشت: از مسئولان و مدیران ارشد به ویژه دولتمردان می خواهیم که هرچه سریعتر این وضعیت را تغییر دهند، زیرا این وضع به هیچ وجه در شأن ملت انقلابی و ولایتمدار ایران اسلامی نیست.

وی ادامه داد: تداوم مشکلات اقتصادی، شغلی و معیشتی به دنبال خود ناهنجاری های بسیاری دارد که بی شک عاملان و بانیان این ناهنجاری ها همان مدیرانی هستند که به نوعی شیوه بی تفاوتی را پیشه کرده اند.

امام جمعه بیجار ادامه داد: ملت ایران، مردمانی بی ادعا، کم توقع و وفادار هستند و این موضوع را در هشت سال دفاع مقدس، حضور در عرصه های ملی و... به عینه و به کرار به نمایش گذاشته اند، لذا دولتمردان این موارد را ببیند و اجازه ندهند که بیش از این مشکلات اقتصاد زمینه ساز مشکلات روحی و روانی برای عامه مردم شود.

حجت الاسلام مرادی اظهار کرد: متاسفانه در عمر تقریبا ۸ ساله دولت های یازدهم و دوازدهم انرژی این دولت ها بیشتر در حوزه مسائل خارجی و ارتباط با غرب هزینه شد، ولی بازخورد مثبتی برای کشور نداشت و به جرأت می توان گفت که برجام برای ملت ایران نه تنها دستاوردی نداشت، بلکه زمینه ساز تحریم های بیشتر شد.

این استاد حوزوی گفت: امیدواریم نگاه دولت به مسائل کشور و داخلی تغییر کند و انرژی خود را در راه اصلاح ساختار اقتصاد و ثبات بازار متمرکز کند تا بیشتر از این شاهد اجحاف بر مردم نباشیم.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8