دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ | Aug 10, 2020
لوئیس رافائل ساکو رئیس شورای کلیساهای کاتولیک خاورمیانه

حوزه/ کاردینال لویس رافائل ساکو اسقف اعظم کلدانی های عراق در پیامی به مناسبت عید قربان گفت: این مایه سعادت و خوشبختی است که خالص ترین و گرم ترین تبریک ها را به مناسبت عید سعید قربان به مسلمانان تقدیم کنم.

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری «حوزه»، کاردینال لویس رافائل ساکو اسقف اعظم کلدانی های عراق در پیامی به مناسبت عید قربان گفت: این مایه سعادت و خوشبختی است که خالص ترین و گرم ترین تبریک ها را به مناسبت عید سعید قربان به مسلمانان تقدیم کنم.

وی با بیان اینکه عید قربان امسال در شرایط بسیار سخت بهداشتی، معیشتی و اجتماعی قرار گرفته، افزود: باید در این شرایط سخت بهداشتی و معیشتی عراق به اصلاح و بازگشت به خود روی آورد و با دولت همکاری و همستگی داشته باشیم.

اسقف اعظم کلدانی ها اشاره کرد: عید قربان، روز بازگشت به خود برای توبه و اصلاح و گذشت از منافع شخصی و حزبی برای رسیدن پیشرفت و کرامت مردم است. عید قربان، فرصتی برای عمل به مسئولیت ملّی و همکاری با دولت کنونی و افرادی که دارای نیت های پاکی هستند، می باشد تا بحران ویروس کرونا و سایر چالش ها را پشت سر بگذاریم و شرایط معیشتی، امنیتی و استقرار را بهبود بخشیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8