سه‌شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ | Oct 20, 2020
حسن روحانی

حوزه/ رئیس جمهور در پیامی به همتای لبنانی خود از وقوع حادثه ناگوار انفجار مهیب در شهر بیروت و جان باختن و مجروح شدن جمعی از شهروندان آن کشور ابراز تأسف عمیق کرد.

به گزارش خبرگزاری حوزه از تهران، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی، رییس جمهور در پیام تسلیتی به میشل عون رئیس جمهور لبنان از وقوع حادثه ناگوار انفجار مهیب در شهر بیروت و جان باختن و مجروح شدن جمعی از شهروندان آن کشور، اظهار تأسف کرد که متن پیام به این شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

جناب آقای میشل عون

رئیس جمهور محترم لبنان

حادثه ناگوار انفجار مهیب در بندر شهر بیروت و جان باختن و مجروح شدن جمعی از شهروندان آن کشور، موجب اندوه و تأثر عمیق گردید.

اینجانب به نمایندگی از ملت و دولت جمهوری اسلامی ایران ضمن ابراز همدردی با خانواده‌های قربانیان از صمیم قلب این مصیبت را به جناب‌عالی و مردم آن کشور دوست و برادر تسلیت می‌گویم و برای درگذشتگان حادثه، علوّ درجات و برای مجروحان سلامتی و شفای عاجل مسألت دارم.

دولت جمهوری اسلامی ایران در راستای اقدامات انسان‌دوستانه، آمادگی خود را برای ارسال کمک‌های پزشکی و دارویی و اعلام مداوای مجروحان و سایر مساعدت‌های درمانی لازم اعلام می‌دارد و امیدوار است هر چه سریع‌تر ابعاد این حادثه مشخص و آرامش به این شهر بازگردد.

حسن روحانی

رئیس جمهوری اسلامی ایران

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8