دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹ | Sep 28, 2020
شجاعان

حوزه/نذورات و کمک های مؤمنانه مردم استان یزد که از عید قربان با اهدای ۱۰ میلیارد تومان بین نیازمندان توزیع شد تا عید غدیر تداوم یافته است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری«حوزه» در یزد، محمد شجاعان در مصاحبه با خبرنگاران با اشاره به تداوم رزمایش مواسات و همدلی و کمک مؤمنانه به نیازمندان در استان، گفت: در مرحله دوم رزمایش مواسات و همدلی که به مناسبت عید سعید قربان برای ذبح پنج هزار رأس گوسفند و توزیع گوشت در بین مددجویان و نیازمندان هدف‌گذاری شده بود با همدلی و مشارکت خیران و مردم باسخاوت استان یزد ذبح حدود چهار هزار رأس گوسفند محقق شد.

وی افزود: ارزش نذورات و قربانی اهدائی مردم نیکوکار استان یزد در روز عید سعید قربان و در قالب مرحله دوم رزمایش مواسات و همدلی به ۱۰ میلیارد تومان رسید و این نذورات و کمک‌ها همچنان ادامه دارد.

مدیرکل کمیته امداد استان یزد ادامه داد: این مرحله رزمایش تا عید سعید غدیر خم ادامه دارد و سعی شده است نذورات و کمک‌های اهدایی در کوتاه‌ترین زمان ممکن در بین مددجویان و مستمندان توزیع شود.

وی در خصوص اجرای طرح «اطعام علوی» به مناسبت عید غدیر خم نیز گفت: این نهاد مصمم است در شب و روز عید سعید غدیر خم نسبت به طبخ و توزیع اطعام گرم در بین نیازمندان با عنوان طرح اطعام علوی در راستای رزمایش مواسات و همدلی و کمک مؤمنانه به نیازمندان اقدام کند.

شجاعان تصریح کرد: در ماه محرم و صفر نیز طبخ و توزیع اطعام گرم طی این دو ماه در بین مددجویان و مستمندان با همکاری هیئت‌های مذهبی و با کمک‌های مردمی تحت عنوان «اطعام حسینی»تداوم دارد.

انتهای پیام/۳۱۳/۴۷

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8