جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ | Sep 25, 2020
تسلیت

حوزه/ معاون امور ایران مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، در پیام های جداگانه ای، درگذشت ماموستا ملا محمد محمدی، امام جمعه اهل سنت کرمانشاه و حاج حمید الله سردارزهی، از سرطایفه‌های اصلی جنوب بلوچستان را تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از تهران، محسن مسچی، معاون امور ایران مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، طی پیامی خطاب به آیت الله مصطفی علما، نماینده مقام معظم رهبری در استان کرمانشاه، درگذشت ماموستا ملا محمد محمدی، امام جمعه اهل سنت کرمانشاه را تسلیت گفت.

 متن پیام به شرح زیر است:

إناللّه وإنا إلیه راجعون

محضر مبارک حضرت آیت الله حاج شیخ مصطفی علما(دامت برکاته)

نماینده محترم مقام معظم رهبری در استان کرمانشاه

سلام علیکم

درگذشت عالم وارسته، مجاهد خستگی ناپذیر و روحانی متخلق و خدوم مرحوم مغفور جناب حاج ماموستا ملا محمد محمدی(رحمة الله علیه) امام جمعه محترم اهل سنت کرمانشاه که از اعضا فعال مجمع عمومی این نهاد و از چهره های  شاخص وحدت وتقریب مذاهب اسلامی در آن خطه  بودند و سالهای طولانی ازعمر خویش را در مسیر خدمات دینی  ومعنوی به مردم منطقه همکام با نظام ولایی جمهوری اسلامی مصروف و تلاش های فراوانی نمودند را به محضر حضرتعالی، علمای بزرگوار، طلاب، روحانیون و مردم شریف و غیور آن دیار، بویژه خاندان محترم و بزرگوار آن فقید سعید از صمیم قلب تسلیت عرض می نمایم.

 از درگاه حضرت احدیت جل جلاله  برای آن مرحوم، علو درجات واسعه الهی  وبرای بازماندگان معزز ایشان اجرجمیل و صبر جزیل و پاداش صابران در مصائب، همراه  با سلامت و سعادت مسألت دارم.

تسلیت به مردم سیستان و بلوچستان

معاون امور ایران مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی همچنین در پیام دیگری در گذشت حاج حمید الله سردارزهی را تسلیت گفت.

إناللّه وإنا إلیه راجعون

خبر درگذشت خدمتگزار و یاور صدیق مردم، مرحوم مغفور حاج حمید الله سردارزهی(رحمه الله علیه) مایه تألم و تأثر خاطر اینجانب گردید، ضمن عرض تسلیت این مصیبت جانکاه به خاندان مکرم آن مرحوم بالاخص مردم شریف خطه سیستان و بلوچستان و علی الخصوص اهالی غیور و نماینده محترم مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی  جناب آقای سعیدی، برای روح آن فقید سعید،غفران و رحمت واسعه  الهی و برای بازماندگان معزز ایشان صبرجمیل و اجر جزیل مسالت دارم.

لازم به ذکر است، حمیدالله سردارزهی یکی از سرطایفه‌های اصلی جنوب بلوچستان بامداد امروز بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8