جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹ | Oct 23, 2020
طلافنگ

حوزه/ رئیس اداره فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان از برگزاری رویداد طلافَنگ با هدف دریافت تولیدات فرهنگیِ طلاب خواهر و برادر استان اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از اصفهان، حجت‌الاسلام مجتبی زنده‌دل صبح امروز در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: رویداد رقابتی طلافَنگ به منظور دریافت تولیدات فرهنگی طلاب خواهر و برادر استان اصفهان در فضای مجازی و با هدف شناسایی، حمایت و شبکه‌سازی مبلغان و طلاب فعال در این عرصه و تقدیر از برترین طلای فرهنگی برگزار می‌شود.

وی افزود: طلاب خواهر و برادر استان اصفهان می‌توانند تولیدات فرهنگی فردی و گروهی خود را در فضای مجازی در هر یک از قالب‌های موشن‌گرافی، فوتوکلیپ، عکس‌نوشت، فیلم، پویانمایی، کمیک استریپ، پادکست، ویدیوکلیپ، اپلیکیشن، کانال و پیج، وبسایت و نرم افزار حداکثر تا ۳۰ آبان ماه به دبیرخانه رویداد ارسال کنند.

رئیس اداره فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با بیان اینکه موضوع تولیدات آزاد است، گفت: موشن‌گرافی باید بین ۱ تا ۳ دقیقه؛ فوتوکلیپ در مدت زمان حداکثر ۸ دقیقه و حجم حداکثر ۱۵ مگابایت؛ عکس‌نوشت با پسوند JPGE و PNG و تعداد حداقل ۴ عدد؛ فیلم به صورت فیلم‌های کوتاه و صد ثانیه‌ای و در صورت حجیم بودن فایل، از طریق ارسال فیزیکی (DVD) و یا بارگذاری در آپلودسنترها و ارسال لینک دریافت آن در سامانه باشد.

حجت‌الاسلام  زنده‌دل ادامه داد: انیمیشن یا پویانمایی باید با فرمت MP۴؛ پادکست صوتی در مدت زمان حداکثر ۸ دقیقه، فرمت MP۳  و حجم حداکثر ۱۰ مگابایت؛ پادکست گرافیکی در مدت زمان حداکثر ۸ دقیقه، فرمت MP۴ و حجم حداکثر ۱۵مگابایت و کمیک استریپ با فرمت JPGE  یا PNG ارائه شود.

وی اضافه کرد: وبسایت باید فعال باشد و آدرس وب برای دبیرخانه ارسال شود و صفحات فعال در شبکه‌های اجتماعی حداقل بالای ۵۰۰ مخاطب داشته باشد. همچنین نرم‌افزار باید به صورت ارسال فیزیکی (DVD) و یا بارگذاری در آپلودسنترها و ارسال لینک دریافت آن در سامانه و ویدئوکلیپ در مدت زمان حداکثر ۸ دقیقه و حجم حداکثر ۲۵ مگابایت ارائه شود.

رئیس اداره فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان بیان کرد: در صورتی که محصول در هر قسمت بیش از یک مورد بود، شرکت‌کنندگان باید آن را به صورت یک فایل زیپ درآورده و سپس بارگذاری نماید.

وی تصریح کرد: علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می‌توانند به آدرس dte.bz/talafang مراجعه کنند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8