پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ | Dec 3, 2020
بلادی

حوزه/ مسئول دبیرخانه کنگره علمی پژوهشی حوزه علمیه برادران استان بوشهر از پذیرش آثار کنگره علامه بلادی بوشهری تا ۳۰ آبان خبر داد و گفت: ششمین کنگره علمی پژوهشی علامه بلادی بوشهری(ره) ۱۶ آذرماه برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه در بوشهر، محمد احمدنیا صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری مجازی ششمین کنگره علمی پژوهشی علامه بلادی بوشهری(ره)، اظهار داشت: این کنگره روز ۱۶ آذرماه به صورت مجازی برگزار می شود.

مسئول دبیرخانه کنگره علمی پژوهشی حوزه علمیه برادران استان بوشهر در خصوص برنامه دریافت و ارزیابی آثار علمی این جشنواره، گفت: دریافت آثار طلاب و اساتید در قالب مقاله و پایان نامه یا تحقیق پایانی توسط معاونت پژوهش مدرسه صورت می گیرد.

وی افزود: ارزیابی اجمالی و تفصیلی آثار در هیئت ارزیابی مدرسه انجام می شود و مدارس علمیه استان، هیئت ارزیابی را با استفاده از اساتید دارای علم و مهارت پژوهشی مدرسه  تشکیل می دهند، در نهایت هر مدرسه، یک اثر برتر در قالب مقاله و یک اثر برتر در قالب پایان نامه یا تحقیق پایانی(به همراه فرم ارزیابی) به دبیرخانه حوزه علمیه برادران تا مورخ ۳۰ آبان معرفی و ارسال خواهند کرد.

احمدنیا با بیان اینکه امسال آثار در قالب کتاب پذیرفته نمی شود، گفت: از مجموع هشت مدرسه علمیه برادران استان، ۱۶ اثر به هیئت علمی داوران کنگره جهت ارزیابی نهایی و برگزیده شدن فرستاده می شود.

وی اظهار داشت: در پنجمین دوره کنگره علامه بلادی بوشهری، ۸۰۰ اثر توسط علما، روحانیان و پژوهشگران دانشگاهی به چهار دبیرخانه در بوشهر و قم ارسال و ۹ اثر به عنوان آثار برتر و از ۱۲ اثر نیز به عنوان شایسته تجلیل خواهد شد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8