دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ | Nov 30, 2020
ما ایرانی ها

حوزه/ برنامه «ما ایرانی ها» شبکه پنج سیما، با هدف انتقال حال خوب و احساس خوب به مخاطبان امشب (یکشنبه ۲۷ مهرماه) مصادف با اولین شب ربیع الاول میزبان یک گروه خنده درمانی می شود.

به گزارش خبرگزاری حوزه، «ما ایرانی ها» با دعوت از سفیر خنده ایران امیر پرورش و مربی خنده درمانی هانیه سپهری می خواهد، چگونه خندیدن را به مخاطبان آموزش دهد و از فعالیت ها و تلاش های خود برای ایجاد گروه خنده درمانی در این برنامه صحبت می کنند. 

برنامه ترکیبی ـ تولیدی و گفتگو محور«ما ایرانی ها»، با رویکرد تزریق نشاط و حال خوب به مخاطبان، معرفی خیرین گمنام و الگوسازی فعالیت نیکوکاری در جامعه تهیه و تولید شده است.

این برنامه گفتگومحور ۵۰ دقیقه‌ای علاوه بر میزبانی و معرفی از خیرین گمنام دارای بخش های مختلفی چون آیتم نمایشی با بازی علیرضا دیلمی و پیمان پورنیک دست و مرور اخبار خوب هفته توسط تماشاچیان است.

مخاطبان برنامه «ما ایرانی ها» می توانند پیام های خود را راجع به موضوعات و محورهای برنامه از طریق سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۱۵ با این برنامه در میان بگذارند.

برنامه ترکیبی «ما ایرانی ها» کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیماست به تهیه کنندگی و کارگردانی قاسم اورنگی است که یکشنبه و سه شنبه هر هفته ساعت ۲۲ از شبکه ۵ سیما پخش خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8