شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ | Nov 28, 2020
آرم جامعه مدرسین

حوزه/ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در محکومیت اظهارات رئیس جمهور فرانسه در هتک حرمت به پیامبر گرامی اسلام(ص) اعلام کرد: جهان اسلام در مقابل هتاکی ها و جسارت های علیه مقدسات اسلامی آرام نخواهد گرفت و هتاکان را پشیمان خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه، جامعه مدرسین حوزه علمیه قم  با صدور بیانیه ای اظهارات رئیس جمهور فرانسه در هتک حرمت به پیامبر گرامی اسلام(صلی الله علیه و آله و سلم ) را به شدت محکوم کرد که متن آن به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سخنان هتاکانه و جاهلانه رئیس جمهور فرانسه  و اصرار این مقام فرانسوی بر ادامه اهانت و حرمت شکنی علیه ساحت منور و مکرم پیامبر اعظم ( صلی الله علیه وآله) بار دیگر اوج نابخردی و عقب ماندگی مدعیان عقلانیت  و اندیشه را آشکار  کرد.

این جسارت ها  گرد و غباری بیش  نیست و بر آستان خورشیدوار   و نورانیت جاودان آن حضرت اثری نخواهد  داشت.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن ابراز انزجار  مجدد نسبت به اباطیل و گزافه گویی  های مقامات فرانسوی اعلام می دارد : جهان اسلام در مقابل  هتاکی ها و جسارت  های علیه مقدسات اسلامی آرام نخواهد گرفت وهتاکان را پشیمان خواهد کرد. از نهاد های حقوقی جهان اسلام  می خواهیم طرحی برای صیانت از ساحت قدسی انبیاء عظام  ارائه وتنظیم  کنند و همچنین  دولت های  اسلامی  نیز تحریم سیاسی و اقتصادی و کاهش سطح روابط با هتاکان و ممنوع کردن فعالیتهای تجاری شرکت های فرانسوی را کلید بزنند  و اجرایی کنند.

از وزارت خارجه  و دستگاه دیپلماسی  خواستاریم با جدیت تمام تا حصول محکومیت حقوقی و قضایی  مقامات فرانسوی  پیگیری کنند.

والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته

محمد یزدی

رئیس شورایعالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8