سه‌شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ | May 11, 2021
یه روز تازه

حوزه/ یک جهادگر و فرمانده بسیجی در برنامه شبکه پنج سیما، حس خدمت در بسیجیان را شیرین ترین حس دنیا دانست و گفت: با خدمت به مردم یک آرامش خاص به آدم دست می دهد.

به گزارش خبرگزاری حوزه،حسین موسی زاده، جهادگر و فرمانده بسیجی، در برنامه «یه روز تازه« اظهار کرد: بسیج از مردم، برای مردم و در خدمت مردم است. از دل آنها برآمده،  از دل محلات و بافت همین مناطق است.

وی افزود: بسیج در هر زمان و متناسب با شرایط و  نیاز محله ها، فعالیت مختلفی انجام داده است. همزمان که کرونا  فراگیر شد، کمک به کادر درمان و کمک های مومنانه، یاری رساندن به خانواده های آسیب دیده و تهیه اقلام در دستور کار بسیج قرار گرفت.

این فعال بسیجی تشریح کرد: در حوزه فرهنگی سرودهای خیابانی و محلی برگزار کردیم، در محدودیت هایی که امکان حضور مردم در بیرون مهیا نبود، پایگاه ها این فضا را فراهم کردند تا از شرایط سخت مردم کمی کاسته شود.

وی ادامه داد: حس خدمت کردن همیشه شیرین بوده است. وقتی با کاری که انجام میدهید باری از دوش کسی برمی دارید، آرامشی  به شما می دهد که وصف نشدنی است.

موسی زاده تصریح کرد: دو سال گذشته در ایام نوروز که عزیزان و هموطنان ما درگیر سیل شدند، بلافاصله بچه های بسیج دور هم جمع شدند تا برای تهیه سبدهای کالا اقدام کنند و گروه های جهادگر برای کمک به مردم پای کارآمدند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8