جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ | Jan 22, 2021
حجت الاسلام حیدری مدیر موسسه آوای توحید در نشستی باسرهنگ موالی رئیس پلیس فتای استان قم

حوزه/ موسسه آوای توحید به دنبال این است که علوم عقلی و معرفتی را اجتماعی سازی و کاربردی کند که برای قشر عمومی جامعه قابل استفاده باشد.

به گزارش خبرگزاری حوزه، حجت الاسلام حیدری مدیر موسسه آوای توحید در نشستی با سرهنگ موالی رئیس پلیس فتای استان قم به بیان گزارش مختصری از فعالیت ها،‌ اهداف،سند های راهبردی و فعالیت های کلان و خرد برنامه های استان و ملی پرداخت.

وی عنوان کرد: موسسه آوای توحید در حقیقت به دنبال این است که علوم عقلی و معرفتی را اجتماعی سازی و کاربردی کند که برای قشر عمومی جامعه قابل استفاده باشد و در آینده قصد داریم تبدیل به  شهرک علمی تربیتی  شویم و برای تمامی اقشار جامعه از حیث معرفتی و سبک زندگی برنامه داشته باشیم

مدیر موسسه آوای توحید خاطر نشان کرد: مراکز فعال این موسسه عبارت است از سامانه آموزش مجازی ،مرکز پاسخگویی به سوالات دینی ، خبرگزاری حکمت و معرفت ، مرکز بین الملل، معاونت فضای مجازی، مدرسه حضوری و مرکز پژوهشی می باشد.

وی عنوان کرد: هدف از برگزاری این جلسه تعریف و ایجاد دوره های آموزشی جهت ارتقاء و اعتلای سطح بینش معرفتی گروه هدف  پلیس فتا استان بویژه جوانان است .

در ادامه سرهنگ موالی رئیس پلیس فتای استان قم با اشاره به اینکه هدف این است افراد به سمت معارف اهل بیت علیهم السلام روانه شوند واین کار جزو دغدغه ی ما و  بسیار شایسته می باشد گفت: شخصا پیگیر این دوره می شوم و تمام توانم را به کار می گیرم چون هدف انقلاب و اسلام انسان سازی و تربیت می باشد.

وی عنوان کرد: از زمان حضوربنده در فتا دغدغه شخصی بنده این بوده که نیروی تحت الامر را از جهت روحی  معرفتی بوسیله کلاس و دوره های متفاوت درکنار  فعالیت های دیگر فتا از حیث معرفتی، دینی و روحیه انقلابی ارتقا و توانمند سازم.

رئیس پلیس فتای استان قم اظهارکرد: کار بعلت شایستگی و زیبایی آن باید از قم  شروع شود تا سراسراستان ها الگو گیری کنند  و در آخر قرار بر این شد که مخاطبین در معرض آسیب و آسیب دیده پلیس فتا به موسسه معرفی  شوندکه در دوره های معرفتی ،دینی  دوره ها شرکت کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8