سه‌شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹ | Jan 26, 2021
نشست علمی

حوزه/ وبینار نشست علمی «تحلیل محتوای جنسی ویدئوهای درخواستی ضبط شده (vod)» به همت پژوهشکده اخلاق و معنویت پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی و کارگروه عفاف دفتر تبلیغات اسلامی ۶ آذرماه برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری حوزه، وبینار نشست علمی با موضوع «تحلیل محتوای جنسی ویدئوهای درخواستی ضبط شده (vod)» به همت گروه تربیت پژوهشکده اخلاق و معنویت پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی و کارگروه عفاف دفتر تبلیغات اسلامی برگزار می شود.

در این نشست علمی که به صورت وبینار برگزار خواهد شد، اساتید از طریق فضای مجازی حول محور محتوای جنسی ویدئوهای درخواستی و آسیب های جنسی مترتب بر این موضوع، به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت.

در این نشست علمی دکتر سید مجید امامی «عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق(ع)»، مهدی عباسی «عضو هیئت علمی پژوهشگاه قرآن و حدیث»، مریم اردبیلی «آینده پژوه و پژوهشگر زن و خانواده»، دکتر میلاد حاجی پروانه «تهیه کننده آثار رسانه ای» به سخنرانی خواهند پرداخت و حجت الاسلام والمسلمین مهدی بیاتی دبیری این نشست را بر عهده دارد.

شایان ذکر است این نشست علمی، پنج شنبه ۶ آذرماه ۹۹ ساعت ۱۰ برگزار خواهد شد.

علاقه مندان می توانند از طریق آدرس http://dte.bz/ethicsconf در این وبینار علمی شرکت کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =

نظرات

  • IR ۱۷:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
    0 0
    سلام وقتی محتواهای جنسی به راحتی در اختیار همه قرار گرفته دیگه تحلیل بعد از آن چه معنایی داره؟ علاج واقعه قبل از وقوع باید کرد نه بعد از وقوع... متاسفانه مسئولین در آسیب شناسی زمان شناس نیستند
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8