چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ | Jan 27, 2021
سرلشکر سلامی

حوزه/ سرلشکر سلامی گفت: دشمن از ضربه به فیزیک نظام جمهوری اسلامی ایران ناامید و مأیوس و جنگ نظامی از برنامه‌هایش خارج شده است.

به گزارش خبرگزاری حوزه از تهران، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی، فرمانده کل سپاه امروز (چهارشنبه) هم‌زمان با سالروز بسیج مستضعفین و آغاز هفته بسیج در آئین رونمایی از ۲۸۸۷ طرح خدمت رسانی بسیج، اظهار کرد: خدمت ما به مردم بدون منت است و رسم و مرام بسیجی‌ها شرف، جوانمردی، غیرت و ایثار جمال بسیج است.

فرمانده کل سپاه تصریح کرد: بسیجیان از هیچ دشمنی نمی‌ترسند و بسیج، جمال رحمت، محبت و زینت یافته به پاکی و طهارت‌اند و رخسار معنوی بسیج است.

سرلشکر سلامی با اشاره به عرصه های دشمنی با ملت ایران و تمرکز نظام سلطه و استکبار بر جنگ اقتصاد و معیشت مردم تأکید کرد: دشمن از ضربه به فیزیک نظام جمهوری اسلامی ایران ناامید و مأیوس شده است و جنگ نظامی از برنامه‌هایش خارج شده است، ولی در جریان دشمنی با نظام، دین، فرهنگ، معیشت و سلامت مردم را هدف قرار داده است.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه دفاع برجسته‌ترین فراز تاریخ ماست و تا انتهای این مسیر ایستاده ایم، انتهای این ایستادگی، زوال دشمنی است که غروب را تجربه می‌کند، ادامه داد: بسیج ایستاده است تا تحت فرمان رهبری از این ارزش‌های نظام جمهوری اسلامی و ملت ایران دفاع کند.

وی تأکید کرد: لباس جهاد از تن ما بیرون نخواهد آمد و بر اندام جوانان ما زینت یافته است و از ارزش‌های نظام جمهوری اسلامی و حیثیت ملت دفاع می‌کنیم.

سرلشکر سلامی بسیج را ظرفیت پای کار نظام و ملت ایران در همه عرصه ها به ویژه در مقابله با جبهه دشمن توصیف و اظهار داشت: مقابل دشمن ایستادیم و به پیروزی ایمان داریم و قرار گرفتن در این طریق درخشان بر بسیجیان ما مبارک باشد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8