چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ | Jan 27, 2021
تصاویر/ حال و هوای حرم حضرت فاطمه معصومه(س) در شب عاشورا

حوزه/ مدیر گروه قرآن و اهل بیت رادیو معارف از پخش برنامه «شفیعه» به مناسبت سالروز وفات شهادت‌گونه حضرت معصومه سلام‌الله علیها خبر داد.

به گزارش خبرگزاری حوزه، سیداحمد محمودی امروز طی گفت‌وگویی، ضمن تسلیت سالروز وفات حضرت معصومه سلام‌الله علیها با اشاره به ویژه برنامه‌های رادیو معارف به همین مناسبت اظهار کرد: برنامه شفیعه به این مناسبت تولید شده که امروز پنج آذر ماه از ساعت ۱۹:۳۰ تا ۲۰:۳۰ پخش می‌شود که افزایش معارف شنوندگان در خصوص وفات حضرت در این برنامه پیگیری می‌شود.

مدیر گروه قرآن و اهل بیت رادیو معارف با اشاره به دیگر اهداف برنامه شفیعه گفت: فرازی از زیارت حضرت معصومه سلام‌الله علیها و فرهنگ عاقبت بخیری در این برنامه تبیین می‌شود.

وی ارائه مقدمه‌ای در زمینه شیوه وفات حضرت معصومه سلام‌الله علیها، تبیین فضیلت زیارت حضرت، زیارت حضرت درباره سعادت، زیارت حضرت درباره عاقبت به خیری و حبط نشدن اعمال و پایداری در ایمان و اعتقاد و ماندن در فرجام خیر را از محورهای دیگر این برنامه ذکر کرد.

محمودی به بخش‌های مختلف این برنامه اشاره کرد و افزود: این برنامه از بخش‌های گفتار مجری، کارشناسی، نمایش، بسته مستند و گزارش تشکیل شده است و حمید علیخانی به عنوان تهیه‌کننده، رضا حبیبی به عنوان مجری و حجت‌الاسلام امیر محسن عرفان به عنوان کارشناس این برنامه است.

 پخش برنامه مهاجر غریب

مدیر گروه قرآن و اهل بیت رادیو معارف از تولید ویژه برنامه مهاجر غریب ویژه سالروز وفات حضرت معصومه سلام‌الله علیها خبر داد و افزود: این برنامه پنجشنبه ۶ آذر ۹۹ از ساعت ۸:۱۵ بامداد به مدت ۷۵ دقیقه از حرم مطهر پخش می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: این برنامه از بخش‌های مختلف بسته صوتی از شجره‌نامه و آشنایی با دوران زندگانی کریمه اهل بیت علیهم‌السلام و بسته صوتی در مورد آشنایی با خاندان اشعریون به عنوان میزبان حضرت معصومه سلام‌الله علیها تشکیل شده است.

محمودی گزارش مردمی و توصیفی از مراسم خطبه‌خوانی ویژه سالروز وفات در حرم مطهر، شعر خوانی یکی از شعرای اهل‌بیت و مرثیه سرایی مداح خاندان عصمت و طهارت را از دیگر بخش‌های این برنامه ذکر کرد.

وی خاطرنشان کرد: حجت‌الاسلام و المسلمین سید بهاءالدین ضیایی به عنوان کارشناس و حسین حیدری به عنوان گوینده این برنامه هستند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8