جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ | Jan 22, 2021
بن خرید کتاب

حوزه/ مدیرعامل مرکز نشر هاجر گفت: معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در «نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران» اقدام به توزیع بن اعتباری خرید برای اساتید و طلاب سراسر کشور کرده است.

به گزارش خبرگزاری حوزه، آقای احمد شایانفر، مدیرعامل مرکز نشر هاجر اظهار داشت: «خانه کتاب و ادبیات ایران» به نمایندگی از معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای سیاست های ترویج کتاب و کتابخوانی و حمایت از نشر کشور، در «نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران» اقدام به توزیع بن اعتباری خرید کتاب برای اساتید و طلاب حوزه های علمیه سراسر کشور کرده است.

وی با بیان این که این نمایشگاه کتاب به صورت مجازی برگزار می شود و خرید کتاب از ناشران به صورت غیرحضوری و از طریق سامانه فروش صورت می‌گیرد، افزود: یارانۀ خرید کتاب(بن کتاب) به صورت «اعتبار خرید» به کد ملی متقاضیان اختصاص می ‌یابد، از این رو برای ثبت نام نیاز به واریز وجه نیست.

مدیرعامل مرکز نشر هاجر ادامه داد: سقف یارانۀ اعتباری خرید کتاب برای طلاب ۲۰۰ هزار تومان است که از این مقدار ۶۰ درصد، معادل ۱۲۰ هزار تومان سهم مشارکت طلاب است و ۴۰ درصد، معادل ۸۰ هزار تومان سهم معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با مشارکت بانک صادرات ایران است.

وی خاطرنشان کرد: سقف یارانۀ اعتباری خرید کتاب برای اساتید نیز ۴۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است که از این مقدار ۵۰ درصد، معادل ۲۰۰ هزار تومان  سهم اساتید و ۵۰ درصد، معادل ۲۰۰ هزار تومان نیز بر عهدۀ معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

آقای شایانفر مهلت ثبت نام برای دریافت بن کتاب را تا یکم بهمن ماه ۱۳۹۹ اعلام کرد و گفت: با توجه به بودجۀ اختصاص یافته و سقف اعتباری تعیین شده، اولویت ثبت نام با متقاضیانی است که زودتر ثبت نام کرده اند.

وی در پایان بیان داشت: اساتید و طلاب علاقه مند به خرید کتاب می توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی https://bon.tibf.ir/ نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8