چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ | Mar 3, 2021
انصار الله یمن

حوزه/ دفتر سیاسی انصارالله یمن موضع گیری های بین المللی در خصوص تحولات استان مأرب را محکوم کرد و آن را سرپوشی برای ادامه تجاوز و محاصره دانست.

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری «حوزه»، دفتر سیاسی انصارالله یمن با صدور بیانیه ای، موضع گیری های بین المللی در خصوص تحولات استان مأرب را محکوم کرد و آن را سرپوشی برای ادامه تجاوز و محاصره دانست.

انصارالله این موضع گیری ها را استمرار حمایت از گروهک های تکفیری که با ستیزه جویان و اشغالگران همدست هستند، توصیف کرد و گفت: خود داعش در بیانیه ای اعلام کرده که در نبرد مأرب حضور دارد.

دفتر سیاسی انصار الله افزود: اینکه گروهک جنایتکار داعش حضور خود را با ائتلاف متجاوز سعودی در نبرد مأرب اعلام کرده، بیانگر عمق ارتباط اساسی میان ائتلاف جنایتکار و داعش است.

جنبش انصار الله با بیان اینکه ما ائتلاف متجاوز داعشی را مسئول جنایت هایی می دانیم که علیه اهالی مأرب مرتکب شده و می شود، اشاره کرد: ملت یمن هرگز دست روی دست نخواهد گذاشت و این ملت این حق و مشروعیت را دارد که نبرد را برای آزاد سازی وطن و مقابله با ائتلاف جنایتکاران قاتل ادامه دهد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =

نظرات

 • IR ۱۵:۱۹ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۱
  0 0
  اللهم انصر انصار الله نصرا عزیزا و افتح لهم فتحا یسیرا
 • IR ۱۵:۲۰ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۱
  0 0
  قرائت سوره نصر در نمازها برای نصرت بر دشمنان خوب است
 • IR ۲۰:۰۵ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۱
  0 0
  دعای مرزداران بخوانیم به نیت پیروزی رزمندگان اسلام در جبهه مقاومت
  • IR ۲۱:۱۳ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۲
   0 0
   دعایی جامع و بسیار کوبنده
  • IR ۱۱:۳۶ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۳
   0 0
   خاصیت دعا چنان است که نهایت نفرت را از دشمن می شود در قالب دعا ابراز داشت ، و سخت ترین وضعیت برای دشمنان از محضر ربوبی درخواست کرد .
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8